• 1 "u Scheiblera" to unikalny
  projekt rewitalizacji zabytkowej XIX wiecznej fabryki Karola Scheiblera. W historycznym miejscu Łodzi - Księżym Młynie, zabytkowe wnętrza przędzalni zostały przekształcone na lokale mieszkalne, zwane loftami.
 • 2 Wnętrza zachowały swój
  unikalny, postindustrialny charakter, którego wyrazem są między innymi zabytkowe elementy konstrukcji, takie jak ściany z charakterystycznej czerwonej cegły czy fragmenty instalacji
 • 3 Inwestycja "u Scheiblera"
  położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Źródliska z dogodnym dostępem do ścisłego centrum miasta i obiektów handlowo-usługowych.
 • 4 Na terenie kompleksu
  znajdują się liczne tereny zielone, a także część rekreacyjna z alejkami spacerowymi i malowniczym stawem. Teren inwestycji jest zamknięty i całodobowo dozorowany. Miejsca parkingowe mieszczą się pod budynkami.
 • 5 W ofercie lokale
  jedno-, dwu- i trzypoziomowe o powierzchni od 44 do 160 m². Zakup od syndyka gwarantuje bezkonkurencyjną cenę oraz bezpieczeństwo transakcji.


Inwestycja "u Scheiblera" składa się z dwóch części: Old, która w większości objęła rewitalizację starych zabudowań pofabrycznych oraz New, gdzie na terenie dawnej fabryki wybudowano od podstaw dwa nowe budynki mieszkalne.

Na terenie kompleksu znajdują się liczne tereny zielone, lokale usługowe, a także część rekreacyjna z alejkami spacerowymi i malowniczym stawem oraz placem zabaw dla dzieci.

Teren inwestycji jest zamknięty i całodobowo dozorowany. Miejsca parkingowe mieszczą pod budynkami.